Для тих, хто вже
мав справу з доменом blogspot.com і
веде там свій блог, це, зрозуміло, питань не викликає. Тому розповідаємо тим,
хто не має блога на цьому домені.
- Заходимо за адресою http://litera-guru.blogspot.com/
- Зверху праворуч обираємо „Новое сообщение”.
- У графі для назви вказуємо ім’я та прізвище (саме в цій послідовності), ставимо крапку і вказуємо назву твору (бажано – з великої літери). Тобто отак: „Марина Іваненко. Дощ.” Капс (ДОЩ) недопустимий.
- Перед тим, як скопіювати текст у поле для нього, копіюємо його в „Блокнот” (.txt) (Пуск – Программы – Стандартные – Блокнот) і вже аж звідти копіюємо текст у поле для нього. „Блокнот” прибирає всі зайві символи, форматування, шрифти, білі поля і т д. Це робити обов’язково. Інакше адміністрації доведеться це робити замість вас.
- Жирний шрифт (чи то курсив) використовуємо лише для виділення окремих слів чи речень, якщо це бачиться необхідним.
- Додавання картинок. Оскільки домен blogspot.com безкоштовно надає нам лише 1Гб, додавати картинки безпосередньо у блог НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ. Можна лише давати посилання на картинки зі сторонніх ресурсів – зовні нічого не зміниться, все виглядатиме так само, але ваші картинки не займатимуть місце безпосередньо в блозі. Як додавати картинки зі сторонніх ресурсів? Дуже просто. Обираємо опцію „Вставити зображення”. У полі, яке з’явиться, ліворуч обираємо „з URL-адреси”. На сторонньому ресурсі клікаємо по картинці правою кнопкою миші, обираємо „Копіювати посилання на зображення” і вставляємо це посилання („Вставте URL-адресу зображення тут”) у нашому блозі. Так, і ніяк інакше. Додаємо. Пересуваємо картинку таким чином, щоб вона була безпосередньо над текстом. Розмір зображення має бути „Средний”. Детальніше – дивіться тут: http://litera-guru.blogspot.com/2012/11/blog-post_7390.html
- Перед тим як опублікувати твір, розставте теги. Для цього в полі редагування, з правого боку, знаходимо блок «Налаштування публікації». Обираємо розділ «Мітки», і тиснемо на нього. Якщо це ваша перша публікація, у пустому полі пишемо своє прізвище і ім’я, наступного разу просто знайдете свій особистий тег у переліку. Далі обираєте зі списку тег типу публікації: ПРОЗА, ВІРШІ, КРИТИКА ДИСКУСІЇ, НОВИНИ. Якщо бажаєте отримати детальні критичні відгуки на твір, додаєте тег – GRADUS, і до купи включаєтеся у нашу завзяту бавлянку.
- Натискаємо „Публикация”.
- Натискаємо „Просмотреть блог”.
Коментування творів
- Клікаємо на заголовок твору.
- Внизу під твором бачимо поле для коментаря. Пишемо коментар, натискаємо „Опублікувати”.
- Також у блозі є можливість не лише писати коментарі, а й відповідати на вже залишені. Для того, щоб це зробити, обираємо „Відповісти”. Далі – так само.
Надходження коментарів на e-mail:
Як зробити, щоб
ваші коментарі надходили на ваш емейл, читайте тут:
Немає коментарів:
Дописати коментар